Misyonumuz

  MLS İş Güvenliği, uzun yılların verdiği iş tecrübesi ile hayatın her alanında belirlenmiş risklere uygun kişisel koruyucu donanımları ile siz sayın müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Kişisel koruyucuların yanı sıra, iş kıyafetleri, iş ayakkabıları, uyarı tabelaları ve çevre koruma ürünleri de ürün gruplarımızın içerisinde yer almaktadır. Siz değerli firmalarımızın tarafımıza göstermiş olduğu güvenin devamlılığı en büyük hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak ve sürdürmek için sürekli yenilikleri takip ederek ve yılların kazandırdığı bilgi birikimimizi hizmet kalitemize müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmak en büyük misyonumuzdur.
  Çalışanlarımız; riskleri analiz edebilmek, risklere en uygun kişisel donanımları önerebilecek, bu ürünlere ait tüm teknik bilgi kullanım ve bakım özelliklerini aktarabilecek, sorunlarınızı dinleyip anlayabilecek ve çözüm olarak en iyi desteği verebilecek tüm bilgilere sahiptir. Bu özelliğimiz bizi diğer rakiplerimizden ayırmaktadır.

Ofisimiz

Farkımız

  MLS İş Güvenliği, tamamen insan hedefli yaklaşımla oluşturduğu hizmet kültürüyle hareket etmektedir. Riske uygun olmayan hiçbir ürün asla satış amacıyla önerilmez ve istekte bulunulduğu takdirde uyarılır ve doğru ürünlere yönlendirilir. Sunduğumuz tüm ürünler kalite, koruma, konfor ve belgeli son derece güvenilir markalara aittir.
  Aldığınız hizmet ne kadar küçük ölçekli yada ne kadar kapsamlı olursa olsun tüm müşterilerimize aynı özen gösterilmektedir.